18 kwietnia 2024

speedbodytec.pl

Zmiany zaczynają się od siebie

Przepis na zdrowe śniadanie

Chciałbyś jeść zdrowo, bo „fast foody” i słodycze sprawiają, że nie masz energii, masz wzdęcia i nadprogramowe kilogramy spędzają ci sen z powiek i sprawiają, że brakuje ci pewności siebie? Nie masz jednak pomysłu na to, co mógłabyś jeść, by wyglądać jak modelki czy aktorki z pierwszych stron twoich ulubionych czasopism o modzie, kosmetykach i odchudzaniu? Warto zacząć od małych kroków, najpierw zmienić swoje nawyki żywieniowe rano, potem zacząć wprowadzać zdrowe przekąski, a na samym końcu spróbować ustalić zdrowy jadłospis na cały dzień, tydzień, miesiąc, a potem już na resztę życia… Twoje zdrowe śniadania mogą być bardzo proste, rano przecież nie masz zbyt dużo czasu na to, by głowić się nad tym co zjeść, by nie wychodzić z domu z pustym brzuchem.

Najlepszym i najsmaczniejszym sposobem na śniadanie jest owsianka z dodatkiem sezonowych owoców, bakalii czy innych dodatków, które lubisz.

Owsiankę warto jeść z jogurtem, ale ta z mlekiem także jest smaczna i dostarczy energii całej twojej rodzinie na kilka godzin.